DVDStyler

DVDStyler 2.5.2

Dodaj menu do filmów DVD z wakacji

DVDStyler to darmowy program pozwalający dodać menu do filmów nagrywanych na DVD. Możesz dzięki niemu zachować wspomnienia z wakacji w miłej dla oka formie. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosty i intuicyjny interfejs
  • Jako tło można ustawić dowolny obraz
  • Po wykonaniu menu od razu możemy nagrac płytę

Wady

  • Gotowe szablony i przyciski są mało estetyczne
Więcej

Dobry
7

DVDStyler to darmowy program pozwalający dodać menu do filmów nagrywanych na DVD. Możesz dzięki niemu zachować wspomnienia z wakacji w miłej dla oka formie.

DVDStyler to program, który pomoże stworzyć poręczne menu do Twoich filmów i nagrać je na płytę DVD. Interfejs jest prosty i intuicyjny. Nawet początkujący filmowcy nie będą mieli kłopotu, aby stworzyć przejrzyste menu, które ułatwi przeglądanie filmików. Bardziej wymagający użytkownicy mogą jednak poczuć się trochę zawiedzeni. Podstawowe opcje DVDStyler mogą im nie wystarczać.

Na początek pracy z DVDStyler tworzymy nowe menu od podstaw lub wybieramy jeden z trzech szablonów. Możemy je dowolnie edytować, wybierając nowe elementy z podręcznego menu, a następnie rozmieścić na ekranie metodą przeciągnij i upuść. DVDStyler pozwala między innymi zmienić tło, dodawać przyciski, napisy oraz rozdziały wideo. Po zakończeniu kreacji, tak przygotowane filmy jesteśmy w stanie dzięki DVDStyler wypalić na płycie DVD.

DVDStyler obsługuje następujące formaty

Wideo: AVI, MPEG, MPEG-2, MPEG-4, DIVX, XVID, VOB, MOV, WMV
Audio: AC3, MP2, MP3, OGG

Nagrywanie

DVDStyler

Download

DVDStyler 2.5.2